Search
Search ×
حریق خودرو پیکان وانت در جاده عرب آباد به حلقه دره بخش چهارباغ
داود علی حسینی
/ دسته ها: خبرها, آتشنشانی

حریق خودرو پیکان وانت در جاده عرب آباد به حلقه دره بخش چهارباغ

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ : یک دستگاه خودروی سواری پیکان وانت در جاده عرب آباد به حلقه دره بخش چهارباغ طعمه حریق شد.

فرزاد سلطانیان، رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری چهارباغ  در همین رابطه گفت: در پی تماس های مردمی در عصرروزشنبه 98/04/08  با سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری چهارباغ حریق یک دستگاه خودروی سواری پیکان وانت در جاده عرب آباد به حلقه دره بخش چهارباغ گزارش شد.

رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری چهارباغ  افزود: با اعلام این خبر آتش نشانان شهرداری چهارباغ با تجهیزات و امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سلطانیان گفت: با حضور امدادگران در محل و بررسی ابعاد حادثه مشخص شد خودرو به علت نامشخصی از قسمت اتاق دچار آتش سوزی شده است.

وی افزود: بخشی از حریق خودرو پیش از حضور امدادگران توسط افراد حاضر در محل حادثه مهار شده و با حضور آتش نشانان حریق به طور کامل اطفا شد.

رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری چهارباغ  خاطر نشان کرد: این حادثه تنها منجر به بروز خسارات مالی برای خودروی وانت شده و خوشبختانه مصدوم یا مجروحی در پی نداشته است.

 

مطلب قبلی برگزاری مراسم سال روز شهادت امام جعفر صادق "ع" در شهرداری چهارباغ
مطلب بعدی زنده گیری یک حلقه مار در منزل مسکونی (ویلا) در روستای رامجین بخش چهارباغ
Print
661 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آدرس:
چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا
تلفن:
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

 

تمام حقوق این وب سایت محفوظ است1399 شرایط استفاده حریم خصوصی
Back To Top
دی ان ان